22

[10.07]

a dostawę wyślemy do Ciebie w następny dzień roboczy

 Zapraszamy na zakupy

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

O nas
Dailyfruits Home- owoce i warzywa z dostawą do domu -  to sprawdzona firma, która dostarcza owoce i warzywa od ponad 9 lat.
 
Dailyfruits-home to nowy koncept, który zrodził się w organizacji Dailyfruits. 
Firma Dailyfruits specjalizuję się w dostawach owoców do firm i zakładów pracy. W ciągu 9 lat działalności zdobyliśmy zaufanie 2000 podmiotów, w których łącznie pracuję ok 300.000 osób.
Nasze owoce docierają do firm w całej Polsce.

Od początku naszym priorytetem był wysoki poziom obsługi oraz jakość oferowanych produktów. Od lat współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami. Zapewniamy świeże produkty prosto do twojej kuchni.

Do niedawna obsługiwaliśmy głównie duże firmy, które zamawiają owocowe skrzynki dla pracowników w biurach i zakładach pracy. Wychodząc na przeciw potrzebom stworzyliśmy usługę, dzięki której pracodawcy mogą zamówić owoce i warzywa dla swoich pracowników pracujących w domu.

Dostawy owoców i warzyw z Dailyfruits to gwarancja bezpieczeństwa jakości o profesjonalnej obsługi.

Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów. Wszystkie produkty, chłodnie, sortownia czy flota samochodowa spełniają wszystkie normy sanitarne i podlegają ścisłej kontroli Inspekcji Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych oraz Inspektoratu Sanitarnego.

Zobacz jak wygląda zaplecze Dailyfruits

Dlaczego dostawy owoców, warzyw i innych zdrowych produktów do domu pracownika mogą być wartościowym benefitem w każdej frmie?
Zobacz, jak nasza usługa pozytywnie wpływa na samopoczucie pracowników!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium